Bal Karnawałowy 2015 w WSM dla Dzieci

formatka bal dzieci

 

W dniu 14.02.2015 r. z inicjatywy Pani Prorektor dr Joanny Michalak-Dawidziuk i Pana Prezydenta Prof. dr Stanisława Dawidziuka, Dr h.c. w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie po raz kolejny odbył się bal karnawałowy dla dzieci z warszawskiej Pragi.

Podczas zabawy na dzieci czekały niezliczone atrakcje i konkursy z nagrodami. Dla dzieci został również przygotowany poczęstunek, kącik rysowania oraz miejsce gdzie dzieci mogły pomalować sobie buzie i wykonać sobie bajeczne tatuaże.

Dzięki ogromnej pomocy i zaangażowaniu Caritas, Fundacji Dzieci Arka, zabawa mogła przebiegać w tak miłej i pogodnej atmosferze i pomimo kończących się ferii na długo pozostanie w pamięci dzieci. Za co serdecznie dziękujemy.


Serdecznie podziękowania kierujemy również dla studentek Koła Naukowego Pedagogów EDUKATOR Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie: Ilonie Pikus, Joannie Chaniewskiej, Beacie Dzierżanowskiej, Edycie Sztrefner, Adriana Dziubeli, Monice Tyszce które wspomogły nas przy organizacji tego przedsięwzięcia.

W szczególności pragniemy podziękować naszemu studentowi Damianowi Godlewskiemu, który już po raz kolejny zapewniał nam wspaniałą oprawę muzyczną, bez której bal nie mógł by się odbyć...


Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy!